info@naturbaldai.lt+370 650 31094
Atidaryti meniu
MEDINIAI LIETUVIŠKI BALDAI IŠ EGLĖS IR BERŽO MASYVO
X

Įveskite savo el. pašto adresą:

Čiužinys Andrea smart

Čiužinio pagrindą sudaro pocket (vilktų) spyruoklių sistema. Iš vienos čiužinio pusės - standaus putų poliuretano RE plokštė ir naujos kartos 4 cm gelinio latekso (latexgel) sluoksnis ant viršaus. Latexgel itin elastinga medžiaga, gerai prisitaikanti prie žmogaus kūno formų, laidi orui, gerai kvėpuoja, neleidžia kūnui prakaituoti ir išlieka vėsi viso miego metu! Iš kitos čiužinio pusės - 6 cm storio profiliuotas putų poliuretanas (tankis 30 kg/m3), tai kietesnioji čiužinio pusė. Profiliuotas paviršius suteikia masažuojantį efektą, gerina oro cirkuliaciją, žmogus mažiau prakaituoja. Čiužinio užvalkalas antibakterinis, antialerginis, daigstytas, lengvai nuvelkamas - pagamintas su užtrauktuku per keturias gaminio kraštines. Užvalkalą galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu. Užvalkalo audinys „Greenfirst“. Gaminio pagrindui rekomenduojama rinktis groteles, be padėties keitimo funkcijos. Čiužinys tinka ir didelio svorio žmonėms. Svorio kategorija- 130 kg. Aukštis apie 26 cm.
Pristatymo terminas 4 sav.
326 €
Klauskite
Pagrindas Kišeninių spyruoklių blokas
Spyruoklių aukštis 12 cm
Spyruoklių kiekis 1 kv.m. apie 230 spyruoklių
Kietumas Vidutinio kietumo
Dvipusis vartomas, naudojama iš abiejų pusių
Zonuotas Nezonuotas
Iš vienos pusės 2 cm standaus putų poliuretano RE plokštė (60kg/m3) ir naujos kartos 4 cm storio latekso sluoksnis latexgel (tankis 60kg/m3)
Iš kitos pusės 6 cm storio profiliuotas putų poliuretanas (tankis 30 kg/m3)
Užvalkalas Antialerginis, antibakterinis, nusegamas, užtrauktukas per 4 kraštines, audinys Greenfirst
Užvalkalo skalbimas Skalbiamas iki 60 laipsnių temperatūroje
Nestandartiniai išmatavimai Galima užsakyti
Rekomenduojamas svoris 130 kg
Čiužinio aukštis ~ 26 cm
Tinka vaikui Taip
Gamintojas Moravia comfort, Čekija
Garantija 2 metai

Užsakytų prekių atsiėmimas organizuojamas dviem būdais: 

I būdas
Prekes atsiemate nemokamai iš mūsų centrinio sandėlio savo transportu. Tai Jums nieko nekainuos.
 
Atsiimti galima iš Vilniaus centrinio sandėlio arba iš Kauno centrinio sandėlio. Jei renkatės šį prekių atsiėmimo būdą, būtinai tai pažymėkite užsakymo lape. Jūs būsite informuoti elektroniniu paštu (kurį nurodėte užsakymo lape) arba telefonu apie tai, kad Jūsų prekės jau pristatytos ir galite atsiimti. Jei nėra nurodyta kitaip, prekes privalote atsiimti per 7 darbo dienas. 
 
II būdas
Užsakytas prekes Jums pristatysime į namus Mes arba Mūsų įgaliotas atstovas. Paslauga mokama, įkainiai pateikti užsakymo formoje.
 
Vilniaus ir Kauno mieste pristatymo kaina 50 Lt, į kitus Lietuvos miestus, miestelius - kaina skaičiuojama individualiai pagal nustatytus įkainius. Pristatymo kaina pateikiama užsakymo lape. Pasirinkus šį prekių pristatymo būdą, mes iš anksto (2-3 dienos prieš pristatant prekes) suderinsime su Jumis el. paštu arba telefonu Jums tinkamą prekių pristatymo datą ir laiką.

šio produkto aprašymą rekomenduojame parsisiųsti jums patogiu būdu:

Klauskite

Susisiekite su mūsų ekspertais ir palikite visus savo rūpesčius jiems.
Tel. +370 650 31094