info@naturbaldai.lt+370 650 31094
Atidaryti meniu
Atsiliepimai
Džiaugiuosi Jūsų baldais. Ponia Julė maloniai aptarnavo. Rekomendavom ir draugams. Visi likom patenkinti.
Eugenija
Laba diena. Uzsakinejom dvieju aukstu lovyte. Esam labai patenkinti. Lovyte puiki, greitas uzsakymo ivykdymas ir puilus aptarnavimas. Aciu labai.
Eugenija

Sveiki,

noriu labai pasidžiaugti, kad visai atsitiktinai atradome Jus ten, kur mažiausiai tikėjausi - "Baldų Rojuje", ir užsakėme labai ilgai ieškotą lovą būtent pas Jus.
Kadangi patys esame aukšti, jau turėjome nestandartinį, didelį čiužinį. O kadangi norėjome ne tik didelės, bet ir būtent natūralaus medžio masyvo lovos, nuolat susidurdavom su sunkumais - arba nebūdavo norimo dydžio, arba nebūdavo norimų medžiagų, o jei būdavo ir norimas dydis, ir medžiaga - būdavo tiesiog negražu... Ne vienerius metus užsitęsusios paieškos varė į neviltį.
Ir štai netikėtai atrasta Jūsų atstovybė ir iš Jūsų užsakytas gaminys - beržo masyvo lova "Monika" - ne tik išpildė ilgametę svajonę, bet ir su kaupu pranoko ją. Norimo dydžio, tvirtas, patikimas, dailus, subtilus baldas už neįtikėtinai gerą kainą - tai tiesiog labai retas derinys ir tikra sėkmė mums, pirkėjams.

Mano asmeninis įspūdis - Jūsų baldai turėtų kainuoti brangiau. Esama kokybė, paprastumo grožis ir medžio masyvo šiluma, kuri pati savaime yra neįkainojama, - bent jau aš būčiau pasiryžusi mokėti dusyk tiek už tai, ką gavome. Dėkoju, kad taip kruopščiai, profesionaliai dirbate ir savo darbais skleidžiate natūralaus medžio grožį. Linkiu Jūsų įmonei daug sėkmingų, džiugių, klestinčių metų,

pagarbiai

Jūsų klientė Ilzė

Ilzė
Labai aciu uz kokybiskus, grazius baldus, malonu aptarnavima, greita pagaminima! Sigita
Jūsų vardas

Jau trečią kartą užsakome pas Jus baldus. Turbūt esame iš tų lojalių klientų. Bet išties esame labai patenkinti kokybe ir tai kad baldai iš NATŪRALAUS MEDŽIO;) Mums tai labai svarbu, nes auginame alergiškus vaikučius. Sėkmės Jums darbuose;)

Neringa iš Kauno
Gaminome į vaikų kambarį nestandartinius baldus pagal spec.užsakymą. Kas nustebino, kad išties greitai pagamino per 3 sav, esame labai patenkinti. Beje, labai patiko aptarnavimas. Rekomendavome Jus draugams. ačiū;)
Lina ir Andrius iš Trakų
Mes džiaugiamės nes jūsų baldus labai gražiai pavyko pritaikyti prie plytelių. Jūsų naturbaldai.lt ir http://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html mums padėjo viską susitvarkyti namuose.
Arijus
Esu labai patenkintas aptarnavimu - nieko nedelsiant gavau mano nestandartiniu baldu brezinius ir samatas, o paprasius breziniai operatyviai buvo pakoreguoti, pateikti konstruktyvus pasiulymai. Aciu!
Mykolas
Jusu pagaminti baldai puosia musu miegamaji Norvegijoje.Esam patenkinti.isties geras kokybes ir kainos santykis. Aciu jums labai
virginija
Laba diena.prieš porą savaičių Kauno Urmo bazėje pas p.Julę užsakėme lovą Karina. Mūsų nuostabai,užsakymas buvo įvykdytas laiku/ko negalime pasakyti apie kitus gamintojus,su kuriais turėjome reikalų/,bet svarbiausia -kokybė-matosi,kad tai profesionalų darbas,gaminys pilnai patenkino mūsų lūkesčius.Linkime Jūsų kolektyvui sėkmės ir gerų užsakymų.
Pagarbiai, Vera ir Petras Ževžikovai
Pirkome čiužinį Medea plus, likome labai patenkinti. Ačiū už malonų aptarnavimą ir sėkmės Jums;)
Lina
Sveiki, tik vakar apziurejau Jusu baldelius (nestandartine komoda ir kitus-Marijampoleje-jeigu prisimenat). Rezultatu likau labai patenkinta. Buvo malonu su jumis bendradarbiauti. Sekmes darbe visai puikiai Jusu komandai (iskaitant vairuotojus) :) !!!
Jurgita
Laba diena Baldai atkeliavo pas mus i Danija. Viskas tvarkoje, esame labai patenkinti baldais:-) Dekoju jums uz malonu aptarnavima :-) Linkejimai, Miglė
Jūsų vardas

Jūsų atsiliepimas

Klauskite

Susisiekite su mūsų ekspertais ir palikite visus savo rūpesčius jiems.
Tel. +370 650 31094